BENEFIČNÍ KONCERT PETR BENDE & SÓLO CIMBÁL & BASA

Farní kostel Narození Panny Marie, Orlová

2. 12. 2019

Na prvním adventním koncertě se vám představí skladatel, textař, multiinstrumentalista, zkrátka člověk, který propadl hudbě, podřídil jí vše PETR BENDE, a to 2. prosince od 19 hod. ve Farním kostele Narození Panny Marie v Orlové. Nebudou chybět děti z Dětského domova Vizina a Smíšený pěvecký sbor ARTEP, GOA.

Svou účastí na koncertě podpoříte děti z Dětského domova Vizina.

Nákup vstupenek

BENEFIČNÍ KONCERT VAŠO PATEJDL a host Markéta Konvičková

Evangelický Kristův kostel, Ostrava

3. 12. 2019

Přijďte si poslechnout nezapomenutelný adventní koncert v podání nejvýznamnějšího představitele naší scény pop music VAŠO PATEJDLA, a to 3. prosince od 19 hod. do Evangelického Kristova kostela v Ostravě a užijte si spolu s námi tento ojedinělý zážitek. Jeho vzácným hostem bude Markéta Konvičková. Nebudou chybět děti z Dětského domova Úsměv a žáci Lidové konzervatoře a Múzické školy Ostrava.

Svou účastí na koncertě podpoříte děti z Dětského domova Úsměv.

Nákup vstupenek

BENEFIČNÍ KONCERT MARKÉTA KONVIČKOVÁ a host Vašo Patejdl

Evangelický kostel na Husově ulici, Frýdek-Místek

4. 12. 2019

Na třetím adventním koncertě této série se vám představí rodačka z Třince MARKÉTA KONVIČKOVÁ. Neváhejte a přijďte 4. prosince od 19 hod. do Evangelického kostela na Husově ulici ve Frýdku-Místku. Jejím vzácným hostem bude Vašo Patejdl. Nebudou chybět děti z Dětského domova Na Hrázi ve Frýdku-Místku a Pěvecký sbor při ZŠ Baška.

Svou účastí podpoříte děti z Dětského domova Na Hrázi.

Nákup vstupenek

BENEFIČNÍ KONCERT JITKA ZELENKOVÁ

Farní kostel Povýšení sv. Kříže, Karviná

10. 12. 2019

JITKA ZELENKOVÁ patří mezi stálice české hudební scény. Ve svém srdci a hlase má takovou dávku citu, že je nezaměnitelná a jedinečná. A tudíž není možné ji přeslechnout. Proto neváhejte a přijďte si ji poslechnout 10. prosince od 19 hod. ve Farním kostele Povýšení sv. Kříže v Karviné a užijte si spolu s námi tento ojedinělý koncert. Nebudou chybět děti z Dětského domova Srdce z Karviné a Permoníček starší, Karviná.

Svou účastí podpoříte děti z Dětského domova Srdce.

Nákup vstupenek

BENEFIČNÍ KONCERT LUBOMÍR BRABEC

Farní kostel sv. Jana Nepomuckého, Čeladná

11. 12. 2019

Když se řekne „LUBOMÍR BRABEC“, vybaví se všem nejen umělec s kytarou, která ho provázela a provází úplně všude - i za polárním kruhem, ale i člověk s dobrým srdcem, který se nebojí pomáhat tam, kde je potřeba. Tento český kytarový virtuóz se vám představí 11. prosince od 19 hod. ve Farním kostele sv. Jana Nepomuckého v Čeladné. Nebudou chybět děti z Dětského domova Čeladná a žáci ze ZŠ Čeladná.

Svou účastí podpoříte děti z Dětského domova Čeladná.

Nákup vstupenek

PETRA JANŮ

Kostel Neposkvrněného početí Panny Marie, Ostrava-Radvanice.

17. 12. 2019

Poslední koncert v tomto roce završí svým vystoupením PETRA JANŮ, která působí na české hudební scéně již neuvěřitelných 45 let. Proto neváhejte a přijďte si ji poslechnout 17. prosince od 19 hod. do Kostela Neposkvrněného početí Panny Marie v Ostravě-Radvanicích. Nebudou chybět děti z Dětského domova Ostrava-Hrabová a žáci Lidové konzervatoře a Múzické školy Ostrava.

Svou účastí podpoříte děti z Dětského domova Ostrava-Hrabová.

Nákup vstupenek

Spolek Madleine

Sídlo:
Maxe Švabinského 2224
Frýdek-Místek
738 01

 

Kancelář:
Boleslavova 15
Ostrava-Mariánské Hory
709 00

 
E-mail: info@madleine.cz

IČO: 26599198
DIČ: CZ26599198