Smyslem našeho spolku je organizace a realizace neziskových projektů, jejímž cílem je finančně či jinak podpořit sociálně odlišující se skupiny. Snažíme se zvýšit motivaci těchto skupin a dát jim možnost uplatnit jejich snahu a talent. Pro Dětské domovy v Moravskoslezském kraji pořádáme řadu kulturně sportovních akcí s cílem někdy i poprvé ukázat dětem či poskytnout jim pro jiné běžné aktivity jako je například divadlo, lyže, brusle a další.

 

Ukázka z již realizovaných projektů:

Lyžování v Beskydech pro děti z Dětského domova Čeladná

Děti mají k dispozici lyže a potřebné vybavení, ale z důvodu nedostatku financí je nemají jinak možnost v průběhu sezóny využít.

Zpět do dětského domova se děti vracely se spoustou jedinečných zážitků, o které se rády podělí se svými kamarády.

 

Atletický čtyřboj

Myšlenkou a cílem zábavně sportovního odpoledne bylo dětem z domovů předvést zajímavé trávení volného času a přivést je tak k sportovním aktivitám, kterými mohou posílit nejen své těla ale i ducha. Protože právě tyto děti jsou nejvíc ohroženy rizikových chováním, jako je vandalismus, užívání alkoholu a jiných návykových látek, drobná trestná činnost, předčasné zahájení pohlavního života, prostituce a další.

 

Budeme rádi za jakoukoliv finanční či jinou možnou podporu pro realizaci těchto aktivit i v dalších letech.

Děkujeme, že nás v případě Vašeho zájmu budete kontaktovat, abychom Vám sdělili podrobnosti našich plánů.

 

Dětské dny

Spolek Madleine již pravidelně podporuje každoroční městské akce jako je například Den pro celou rodinu ve městě Karviná. Spolek na Masarykově náměstí připraví bohatý zábavný program za účastí místní pěveckých, tanečních a jiných organizací, připraví soutěže a další atrakce a zajistí tak příjemné strávený společný čas všem zúčastněným.

Odhadovaný počet návštěvníků je cca 2500 dětí a dospělí všech věkových skupin z města a okolí.

Přínosem celého projektu je především podpora a rozvoj společenského dění ve městě Karviná, pokračování v realizaci tradiční kulturní akce, zapojení do dění široké veřejnosti nejen z města Karviná a připomenutí soudržnosti rodiny a oslav svátků dětí.

 

Chcete i Vy jakkoliv přispět a podpořit tak dobrou věc?

Neváhejte nás kontaktovat pro bližší informace k možné podpoře projektu a můžete tak například podpořit i svou činnost svou propagací na takovéto velké akci.

 

Spolek Madleine

Sídlo:
Maxe Švabinského 2224
Frýdek-Místek
738 01

 

Kancelář:
Boleslavova 15
Ostrava-Mariánské Hory
709 00

 
E-mail: info@madleine.cz

IČO: 26599198
DIČ: CZ26599198