Markéta Bosáková

(studentka Lidové konzervatoře a Múzické školy Ostrava)

Koncert se velice pěkně vydařil a v přílohách posílám dvě fotky z večera. Ještě jednou děkuji za úžasnou možnost si na Vašem koncertě zazpívat. Přeji mnoho úspěchů s připravováním dalších koncertů

Mgr. et Mgr. Břetislav Váca

(ředitel Dětského domova a Školní jídelny, Frýdek-Místek)

Moc Vám děkujeme, že jsme mohli u toho býti s Vámi. Myslím si, že svou prací našim dětem nejen děláte radost, ale i velmi pomáháte. Ono vystupovat před naplněným kostelem, není vůbec žádná legrace. Díky Vám děti dostaly příležitost si to vyzkoušet...

Martina Juríková a všichni Permoníci

(sbormistryně Sborového studia Permoník, Karviná)

Moc děkuji za krásné fotografie z Karviné. Bude to pro nás krásná vzpomínka na úžasný zážitek - na společný koncert se Spirituálem kvintetem. Přejeme co nejklidnější advent a vánoce.

PaedDr. Jan Effenberger

(ředitel Dětského domova a Školní jídelny, Ostrava-Slezská Ostrava)

Touto cestou Vám chceme poděkovat za sponzorský dar určený k výrobě dárečků, což jsme taky učinili s dětmi při výtvarných činnostech. Dárečky jsme prodávali při dobrovolném prodeji. Výtěžek byl použit pro zajištění vánočnícj akcí našeho dětského domova. Děkujeme za Vaši vstřícnost a pochopení Vám i sponzorům. Těšíme se na další možnou spolupráci.

Mgr. Petr Paslawski

(vychovatel Dětského domova a Školní jídelny, Ostrava-Slezská Ostrava)

Velmi si ceníme Vámi nabídnuté a námi využité možnosti zúčastnit se tak skvělé akce, jako byl Vánoční koncert v krásném prostředí kostela Narození Panny Marie. Díky Vám měly děti možnost se zapojit do rukodělných prací spojených s pečením perníčků, jejich zdobením a balením. Děti tato činnost velmi bavila. Také možnost přímo se zúčastnit a vystoupit před náročnáým publikem, byla pro naše děti velká zkouška, kterou zvládly na jedničku. Celý vánoční koncert byl jedním slovem nádherný. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Spolek Madleiene

Sídlo: