Moravskoslezský kraj
Tento územní samosprávný celek poskytuje mimo jiné své aktivity také dotace z programu podpory aktivit v oblasti kultury v MS kraji.

Poděkování
Moravskoslezský Kraj nás podporuje v našich projektech již radu let a velice si této podpory vážíme. Děkujeme hejtmanovi kraje za poskytnutí jeho záštity nad adventními koncerty v rámci našeho projektu „Děti dětem“.

www.mskraj.cz

 

Agentura Orange
Fullservisová marketingová agentura zabývající se aktivitami v oblasti marketingu. Profesionálové v oblasti realizaci eventů. 

Poděkování
Agentura se nám stará o precizní a hladký průběh všech realizovaných akcí. Je s námi od počátku přípravných prací až po konečnou realizaci a my si její služby nemůžeme vynachválit. 

www.o-range.cz

 

Ostrava
Statutární a univerzitní město, které se stará o svůj rozkvět a budoucnost, je v rámci svých činnosti také poskytovatel finančních příspěvků, jako jsou např. dotace z programu podpory aktivit v oblasti kultury.

Poděkování
Peněžitá podpora města Ostravy je nedílnou součástí našich projektů a my za tento příspěvek na podporu ostravských akcí děkujeme. 

www.ostrava.cz

 

Moravská Ostrava a Přívoz
Městský obvod statutárního města Ostravy, který hospodaří se svým rozpočtem, je i poskytovatelem účelových dotací v oblasti kultury.

Poděkování
Děkujeme za podporu a přízeň v oblasti poskytování účelových dotací našemu spolku. 

www.moap.ostrava.cz

 

Frýdek-Místek
Statutární město Frýdek-Místek a zároveň poskytovatel dotací ze svého kulturního fondu.

Poděkování
Děkujeme za aktivní a účelnou pomoc při konání adventního koncertu v rámci našeho projektu„Děti dětem“ v tomto okresním městě.

www.frydekmistek.cz

 

Orlová
Město Orlová je poskytovatel dotací a peněžních darů z rozpočtu města.

Poděkování
Děkujeme za aktivní a účelnou pomoc při konání Adventního koncertu v rámci našeho projektu„Děti dětem“ v tomto městě.

www.mesto-orlova.cz

 

Karviná
Statutární město Karviná se svou bohatou historií je dlouhodobým poskytovatelem finančních podpor z rozpočtu města i jiných zdrojů.

Poděkování
Město Karviná je našim již dlouholetým partnerem a poskytovatelem finančních prostředků na naše projekty, čehož si velice vážíme a za tuto podporu děkujeme. 

www.karvina.cz

 

Čeladná
Krásná podhorská obec Čeladná se letos poprvé stala dějištěm série adventních koncertů.

 

Poděkování
Děkujeme obci Čeladná za finanční a morální podporu tohoto krásného projektu. 

www.celadna.cz

 

RBP
Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna poskytuje a zprostředkovává zdravotní a ostatní smluvní pojištění pro své pojištěnce. Hospodaří se svým a svěřeným majetkem a podporuje řadu projektů nejen v MS kraji.

Poděkování
Děkujeme Revírní bratrské pokladně, zdravotní pojišťovně za nejen finanční podporu a přízeň při organizací našich projektů. 

www.rbp-zp.cz

  

AWT
Skupina AWT, člen skupiny PKP CARGO, patří k nejvýznamnějším poskytovatelům služeb nákladní železniční dopravy v Evropě.

Poděkování
Děkujeme, za podporu našich Adventních koncertů v rámci projektu „Děti dětem“ a je nám ctí uvítat zaměstnance a partnery společnosti na našich kulturních akcích.  

www.awt.eu

 

Lesy ČR
Lesy České republiky, státní podnik založený Ministerstvem zemědělství České republiky. Hlavní náplní činnosti podniku je obhospodařování více než 1,3 mil. ha lesního majetku a vodních toků ve vlastnictví státu.

Poděkování
Velmi si vážíme stabilní pomoci společnosti Lesy ČR, která spočívá v pravidelné finanční podpoře. 

www.lesycr.cz

 

Hitrádio Orion
Oblíbené rádio pro lepší náladu v Ostravském kraji.

Poděkování
Díky Hitrádiu Orion za pomoc při propagaci našich projektů vysílání reklamních spotů na svých frekvencích a za zajištění spoustu dalších doprovodných aktivit. 

www.hitradioorion.cz

 

Časopis Program
Časopis s největší databází kulturních a společenských akcí v Brně, Opavě, Ostravě a Frýdku-Místku.

Poděkování
Děkujeme, časopisu Program za propagaci našich projektů prostřednictvím inzerce ve svých médiích, díky níž je činnost spolku efektivnější a snadnější. 

www.program.mise.cz

 

Sanit
Společnost Sanit poskytuje služby multimediální oblasti.

Poděkování
Velmi si vážíme pomoci společnosti Sanit při propagování naši činnosti mezi veřejnost prostřednictvím LCD obrazovek, které nám společnost zdarma pronajímá.

www.msanit.cz

 

Xmedia
X-MEDIA, to je full print service, rozsáhlé portfolio tiskových a předtiskových služeb.

Poděkování
Podpora společnosti Xmedia spočívá v zajištění tiskových a propagačních materiálů potřebných pro realizaci našich projektů.  Děkujeme za pomoc.

www.xmedia.cz

 

Amali
Čokoláda Amali je prvotřídní značkou světové kvality. Ručně vyráběna čokoláda z kakaových bobů dovážených z vybraných světových farem.

Poděkování
Děkujeme společnosti Amali za její úžasné čokoládové produkty, které nejen dětem jednoznačně vytvoří úsměv na tváři.

www.amali.cz

 

Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě
Centrum zdraví a zároveň výzkumný ústav.

 

Poděkování
Vážíme si podpory Zdravotního ústavu, která spočívá v pravidelné finanční podpoře.

www.zuova.cz

 

Nadace OKD
Největší nadace v kraji podporující velké množství neziskových projektů

 

Poděkování
Vážíme si podpory Nadace OKD, která pomáhá opravdu kde může.

www.nadaceokd.cz

 

MPL
Firma prodávající stavební materiál s dlouholetou historií.

 

Poděkování
Vážíme si podpory společnosti MPL, která spočívá v pravidelné finanční podpoře.

www.mpl-stavebniny.cz

 

eABM
Společnost dodávající IT produkty a služby. 

 

Poděkování
 Vážíme si podpory společnosti eABM, která spočívá v pravidelném poskytování webových služeb.

www.eABM.cz

 

Informační portál pro místní tak pro turisty mířící do Frýdku-Místku.
Jsme jediné město, které se pyšní pomlčkou v názvu města. Jsme Frýdek-Místek. Historie píše, že Frýdek a Místek byla 2 samostatná města. Nyní je to Frýdek-Místek, jedno město, které ale nabízí dvojitou porci zážitků. Jediné město, které vám může nabídnout dvakrát více zábavy, památek, kultury, gastronomie, sportu i poznání.

www.visitfm.cz

 

Zámeček Petrovice u Karviné
Klasicistní zámeček v Prstné vděčí za svůj vznik neobvyklé poloze na zalesněném pahorku, vklíněném do území Horního Slezska, odkud se otevíral nádherný výhled na někdejší část pruského Slezska a nedaleký Fryštát. Zámeček Petrovice stojí v poklidném prostředí zámeckého parku a nabízí elegantní pokoje, nepřetržitě otevřenou recepci a restauraci, která podává českou a mezinárodní kuchyni.

www.zamecek-petrovice.cz

 

Portál kudy z nudy.cz - fenomén mezi portály cestovního ruchu
Pod názvem Kudy z nudy naleznete projekt České centrály cestovního ruchu – CzechTourism, jehož cílem je podpora domácího cestovního ruchu. Kudy z nudy nabízí komplexní nabídku pro každého cestovatele. Lidé se tu mohou inspirovat tipy na výlety po celém Česku, které uspokojí rodiny s dětmi, party mladých lidí, romantiky i velké sportovní fajnšmekry. Zároveň je to jeden z hlavních nástrojů, kterým agentura CzechTourism zdarma pomáhá podnikatelům v propagaci jejich nabídek.

 

www.kudyznudy.cz

 

Veolia Energie ČR, a.s.
Skupina Veolia Energie v ČR je jedním z nejvýznamnějších výrobců a dodavatelů tepla, chladu, elektřiny a dalších energetických komodit. Zároveň je evropským lídrem v poskytování energetických služeb pro města, obce a jejich obyvatele, dále zdravotnická a školská zařízení, průmyslové podniky, veřejné instituce i klienty z terciárního sektoru.

 

Poděkování
Děkujeme společnosti Veolia Energie ČR, a.s. za finanční podporu při organizací našich projektů.

www.veolia.cz

 

Zámek Zábřeh
Luxusní hotel Zámek Zábřeh je situován v prostorách původního renezančního zámku. Ze všech koutů na hosty dýchá atmosféra dávných dob. Hotel představuje výjimečný soulad minulosti a přítomnosti, nadchne i nejnáročnější hosty. Poblíž ostravského centra je k dispozici 9 historických a 9 podkrovních stylově zařízených pokojů. Název každého z nich odráží vždy jiné téma ze života šlechty. Návštěvníci mohou očekávat labužnickou kuchyni ve zdejší restauraci, výtečné pivo z domácího pivovaru, kvalitní víno ve středověké vinotéce a další zázemí v podobě erbovního sálu či středověkého sklepa, kde si lze vychutnat zámecké pivní a vinné koupele.

 

Poděkování
Děkujeme za finanční podporu.

www.zamek-zabreh.cz

 

Forlex
Advokátní kancelář s více než 15 lety zkušeností v obchodní advokacií na nejvyšší úrovni. Specializují se na: obchodní korporace, restrukturalizace, fúze a akvizice, financování, nemovitosti, spory a arbitráže, pracovní právo, obchodní smlouvy, duševní vlastnictví, rodinný majetek.

 

Poděkování
Děkujeme společnosti Forlex za finanční podporu a přízeň při organizací našich projektů.

www.forlex.cz

 

 

 

Spolek Madleine

Sídlo:
Maxe Švabinského 2224
Frýdek-Místek
738 01

 

Kancelář:
Boleslavova 15
Ostrava-Mariánské Hory
709 00

 
E-mail: info@madleine.cz
Tel./fax: 599 526 908

IČO: 26599198
DIČ: CZ26599198